ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

Ласкаво просимо у віртуальний світ бібліотек! Тут ви отримаєте повну інформацію про нашу діяльність, а також інформацію про наші послуги, про новинки літератури, виставки, заходи.

Ми чекаємо на вас! У наших силах допомогти вам знайти необхідну інформацію, з користю провести вільний час, познайомитися з цікавими творчими людьми і їх роботами! Ми раді кожному читачеві!


Дорогі читачі!

24 лютого життя кожного з нас розділилося на «до» і «після». Війна, яка довгий час тривала на Донбасі, прийшла і в наш дім. Наш рідний Харків опинився під постійними ворожими обстрілами.

В умовах повномасштабної війни бібліотеки району призупинили обслуговування читачів, але не припинили роботу, залишившись важливої частиною нашої рідної культури.

Ми знаходимось на постійному зв’язку з читачами. Інформацію про нашу роботу та про культурні події, які відбуваються в місті ви можете отримати на сторінках Facebook відділу культури Київського району м. Харкова https://www.facebook.com/groups/1078253816266003 та на нашому сайті.

До зустрічі в мирному Харкові, друзі! Підтримуємо один одного, віримо в нашу Перемогу!


/Files/images/tsb/2023/Режим роботи.jpg/Files/images/tsb/ЦБС 2023.jpg


/Files/images/tsb/Соборність України.jpg
/Files/images/obyavleniya/обьявления.png


З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відзначається 9 листопада, Адміністрацією Київського району Харківської міської ради був організований урочистий захід за участю працівників Відділу культури по Київському району. Зустріч відбулася у приміщенні Центральної бібліотеки ім. В. Маяковського.

Від адміністрації Київського району присутніх тепло привітав заступник голови адміністрації Івлєв Володимир Вікторович. Він висловив щиру вдячність та підтримку працівникам культури і побажав професійних успіхів, натхнення, здоров’я та мирного неба. П’ятьох співробітників було нагороджено Почесними грамотами голови адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

До присутніх з привітанням звернулась керівник Відділу культури Комар Руслана Олександрівна. Також до привітань приєднались деякі працівники бібліотечної системи Київського району міста Харкова, які надіслали відео-повідомлення.

Справжньою перлиною свята став виступ музиканта, композитора та викладача класу гітари Ростислава Голубова КПСМНЗ «Дитяча музична школа № 6 ім. М.В. Лисенка».

/Files/4.jpg


До Дня єднання!

/Files/images/Україна вражає 2.jpg

/Files/images/Укр. літ..jpg/Files/images/tsb/Селфі з книгою.jpgЦБС Київського району м. Харків презентацияФотоальбом ЦБ ім. В. В. Маяковського

ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ІМ. В. В. МАЯКОВСЬКОГО ПРОПОНУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ ОНЛАЙН-ЖУРНАЛ "Я - УКРАЇНЕЦЬ! ТУТ МОЄ КОРІННЯ".

/Files/images/tsb/Без імені.jpgУвага! Шановні читачи!

У всіх бібліотеках нашого району ви маєте можливість безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності на сайті osvita.diia.gov.ua

«Дія. Цифрова освіта» — це проєкт Кабінету Міністрів України, направлений на підвищення цифрової грамотності громадян. Мета — навчити цифровій грамотності 6 млн українців за 3 роки.

/Files/images/tsb/unnamed.jpg


Почему наше будущее зависит от чтенияШановні читачі, пропонуємо вашій увазі:

/Files/images/tsb/Нові книги.jpg