ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

Ласкаво просимо у віртуальний світ бібліотек! Тут ви отримаєте повну інформацію про нашу діяльність, а також інформацію про наші послуги, про новинки літератури, виставки, заходи.

Ми чекаємо на вас! У наших силах допомогти вам знайти необхідну інформацію, з користю провести вільний час, познайомитися з цікавими творчими людьми і їх роботами! Ми раді кожному читачеві!


Дорогі читачі!

24 лютого життя кожного з нас розділилося на «до» і «після». Війна, яка довгий час тривала на Донбасі, прийшла і в наш дім. Наш рідний Харків опинився під постійними ворожими обстрілами.

В умовах повномасштабної війни бібліотеки району призупинили обслуговування читачів, але не припинили роботу, залишившись важливої частиною нашої рідної культури.

Ми знаходимось на постійному зв’язку з читачами. Інформацію про нашу роботу та про культурні події, які відбуваються в місті ви можете отримати на сторінках Facebook відділу культури Київського району м. Харкова https://www.facebook.com/groups/1078253816266003 та на нашому сайті.

До зустрічі в мирному Харкові, друзі! Підтримуємо один одного, віримо в нашу Перемогу!


/Files/images/tsb/Режим роботи 2.jpg/Files/images/tsb/Цбс 2023.jpg


/Files/images/tsb/2023/день незалежності.jpg


/Files/images/tsb/Харків.обл..jpg


25.07 співробітники ЦБС відвідали Харківський ЛітМузей, де відбулася зустріч з нашою землячкою поеткою та волонтеркою Наталкою Маринчак. Вона розповіла про свою громадянську позицію, про поетичну творчість та презентувала нову книгу «Відчаєспинне». Наприкінці зустрічі представники районних бібліотек м. Харкова отримали в подарунок по декілька примірників збірок поезії з автографом автора.

«На початку війни весь час було питання: чи потрібна поезія? Чи потрібна взагалі культура? Десь на другий і третій день я зрозуміла, що потрібно, бо мені почали писати люди, які вже знаходяться в окупації. Які переживають найстрашніші перші дні війни і найстрашніші події в своєму житті, а вони читають поезію задля того, щоби заспокоїтись. Ну і в перший місяць вже ясно окреслилось розуміння, що нам потрібна українська культура для того, щоб було ясно, за що воює українська армія.Тому в часи війни поезія потрібна. Навіть коли гармати говорять, сучасні поети не мовчать»
Наталка Маринчак.


Галерея "Зустріч з Наталкою Маринчак"


/Files/images/tsb/Селфі з книгою.jpgЦБС Київського району м. Харків презентацияФотоальбом ЦБ ім. В. В. Маяковського

ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ІМ. В. В. МАЯКОВСЬКОГО ПРОПОНУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ ОНЛАЙН-ЖУРНАЛ "Я - УКРАЇНЕЦЬ! ТУТ МОЄ КОРІННЯ".

/Files/images/tsb/Без імені.jpgУвага! Шановні читачи!

У всіх бібліотеках нашого району ви маєте можливість безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності на сайті osvita.diia.gov.ua

«Дія. Цифрова освіта» — це проєкт Кабінету Міністрів України, направлений на підвищення цифрової грамотності громадян. Мета — навчити цифровій грамотності 6 млн українців за 3 роки.

/Files/images/tsb/unnamed.jpg


Почему наше будущее зависит от чтенияШановні читачі, пропонуємо вашій увазі:

/Files/images/tsb/Нові книги.jpg