БУКТРЕЙЛЕРИ


«Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт — культовий роман багатьох поколінь американських дівчат. Ним зачитувались до самозабуття; над ним плакали і сміялися; його розбирали на цитати й неодноразово екранізували.
І врешті-решт ті далекі американські дівчатка стають по-справжньому близькими тобі, а роман — чи не найулюбленішим!

«Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт.Буктрейлер.


Віктор Близнець "Звук павутинки"

Віктор Семенович Близнець – український письменник-прозаїк, автор видатних дитячих творів – від казок та оповідей до повістей. У кожній своїй книжці письменник говорив із дітьми про найважливіше – життя і смерть, правду й кривду, любов і ненависть. Говорив просто, як із дорослими. Тож і не дивно, що його книжки для дітей одразу привернули увагу читачів. Величезний успіх мала повість «Звук павутинки», яка змусила критиків говорити про автора як про одного з найяскравіших дитячих письменників України.
Бібліотека 43 для дітей Київського району міста Харкова пропонує вашій увазі буктрейлер за твором В. Близнеця «Звук павутинки».

Марина Павленко "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських". Буктрейлер.

Марина Павленко - сучасна українська письменниця, поетеса, художниця, педагог і науковець. Бібліотека 43 для дітей Київського району міста Харкова пропонує вашій увазі буктрейлер за її твором "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських".


Фэнни Флэгг На бензоколонке только девушки

Буктрейлер книги Фэнни Флэгг «На бензоколонке только девушки». Этот роман – признание в любви писательницы к первым в истории США женщинам - летчицам ВВС, храбрым женщинам, которые в годы Второй мировой служили в специальном отряде “ОС”. “Осы” не имели статуса военных. На доставку тел погибших летчиц домой скидывались их подруги по небу. Захоронение оплачивали родственники. Всего во время войны погибло 38 американских летчиц.


Мюриель Барбери "Элегантность ежика"

Роман «Элегантность ёжика» (фр.L’Elégance du hérisson) вышел в 2006 году в издательстве Gallimard тиражом 700 000 экземпляров. Стал абсолютным бестселлером во Франции , впоследствии был переведен на 31 язык и получил ряд литературных премий.

Світлана Гарамова "Казочки для малюків". Буктрейлер.Оксана Іваненко "Лісові казки". Буктрейлер.


Буктрейлер по книге Э. Т. А. Гофмана "Щелкунчик и мышиный король"


Щелкунчик

«Щелку́нчик и Мыши́ный коро́ль»— сказка Э. Т.А.Гофмана, опубликованная в 1816году. Она наполнена невероятным и незабываемым волшебством, которым читатель проникается буквально с первой страницы. По мотивам сказки Гофмана «Щелкунчик и мышиный король» Мариусом Петипа были созданы либретто и хореография, а П.И.Чайковский написал музыку, и в 1892 г. на сцене Мариинского театра появился балет «Щелкунчик».

М. Булгаков


Буктрейлер по книге А.Барто "Игрушки".


Буктрейлер Над пропастью во ржи wmv

Дивовижні пригоди в лісовій школі. В.Нестайко


Буктрейлер за книгою Оксани Забужко "Музей покинутих секретів"


Буктрейлер на книгу «ДНК».


Наталка Полтавка І. Котляревського буктрейлер


Шановні читачі!

Пропонуємо до вашої уваги інтерактивну презентацію, присвячену до 100 - річчя видатної української художниці Т. Н. Яблонської, творчість якої визначає найвищі досягнення українського живопису та графіки і є яскравою сторінкою історії українського мистецтва.

Для перегляду натисніть лівою кнопкою миші на картинку

/Files/images/tsb/вечер.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1112